Login
Сервісний центр Про нас Доставка та оплата Гарантія Програма VIP Контакти RU UA
(044) 379-09-09 (050) 071-22-78 (068) 710-23-15
0 800 509 278 — техпідтримка ТМ Patron та Barva
Передзвонити та допомогти з підбором? Працюємо: 9:00-20:00, Сб 11:00-17:00
Для підбору витратних матеріалів вкажіть фрагмент назви або номеру
2130.sections.center.tpl

Професійні співробітники це не єдине, що потрібно для якісної роботи сервісного центру. Устаткування для сервісного центру важливе не менш, ніж скальпель для хірурга. При його відсутності навряд чи вдасться надати замовнику достовірну і повну діагностику техніки, яка потребує ремонту, якісний ремонт, заправку та відновлення картриджів. Якщо провести ремонт і виявити несправність в техніці, ще вийде за допомогою досвідченого сервісного інженера, то зробити діагностику і якісно заправити картридж скоріше за все без обладнання не вийде.

Типи обладнань для сервісних центрів.

Устаткування діляться за типами друку: для струменевих і лазерних друкуючих пристроїв.

Для струменевих картриджів.

Модульний багатофункціональний тестер SHOPTESTER 200 - з його допомогою ви легко зможете перевірити більше 100 моделей картриджів і при цьому не тримати величезний парк техніки. Повна перевірка друку, електричних ланцюгів і TSR-тест на температурний опір.

Пристрій для заправки струменевих картриджів PROFILL 155 - це професійна станція для заправки всіх типів струменевих картриджів. Заправка здійснюється у вакуумі. Станція дає можливість заправляти картриджі до повного обсягу. Вбудована система контролю і сенсорний екран дозволяють здійснити точне вимірювання кількості чорнила і повністю автоматизувати процес заправки. Продуктивність: 80 кольорових і 240 чорних картриджів на годину.

Пристрій промивання струменевих картриджів SHOPCLEAN 55 необхідний для очищення всіх типів струменевих картриджів з друкуючою голівкою. Очищає друкуючу голівку, видаляє засохлі чорнило і пігмент. Займає мало місця - пряме підключення до компресора.

Універсальна центрифуга SHOPDRAIN 100 з бухтами для установки 12 картриджів на один цикл. Використовується для максимально ефективного видалення залишків чорнила або розчину для чищення.

Пристрій для заправки чорнила SHOPFILL 55 включає в себе наступні функції: вакуумна заправка, промивка і видалення надлишків чорнила. Заправка здійснюється за допомогою шприців. Станція комплектується компресором.

Вакуумний регідратор для струменевих картриджів VI.01 здійснює ефективну гідрацію внутрішньої частини струменевого картриджа. Таймер управління і контроль конденсату. Продуктивність - 12 картриджів за цикл.

Для лазерних картриджів.

Якщо ви здійснюєте заправку на виїзді, то вам допоможе пилосос для заправки картриджів PATRON Extra C3, він прекрасно справляється зі своєю функцією і після вашої роботи все навколо чисто, що, звичайно ж, оцінить ваш замовник.

Для якісної заправки в сервісному центрі вам знадобиться станція для заправки картриджів PATRON R2, вона оснащена фільтрами, що допомагає залишити повітря в приміщенні чистим. Заправна станція для картриджів прекрасно всмоктує тонер і допомагає повністю очистити картридж від залишків тонера всередині.

Наш інтернет-магазин пропонує спеціалізоване обладнання для сервісних-центрів, яке відрізняється оптимальним поєднанням ціни та якості. Надійне висококласне обладнання допоможе вам оперативно і ефективно здійснювати свою діяльність, підтримуючи позитивну репутацію вашого сервісного центру

З питаннями про нашу продукцію ви можете звертатися до фахівців нашого інтернет-магазину. Миттєвий відгук і професійна допомога гарантована. Замовлення необхідного обладнання здійснюється по телефону або в режимі онлайн через корзину сайту. Доставка замовленого товару відбувається в усі міста на території України. Своєчасна обробка замовлення і оперативність доставки забезпечується кваліфікованою роботою нашої служби доставки.

Робіть корисні та практичні покупки на Patronservice.ua!

Код
code