Login
Сервісний центр Про нас Доставка та оплата Гарантія Програма VIP Контакти RU UA
(044) 379-09-09 (050) 071-22-78 (068) 710-23-15
0 800 509 278 — техпідтримка ТМ Patron та Barva
Передзвонити та допомогти з підбором? Працюємо: 9:00-20:00, Сб 11:00-17:00
Для підбору витратних матеріалів вкажіть фрагмент назви або номеру
2130.articles.center.tpl

Струменеві принтери

Безкоштовно доставка по Києву для замовлень від 500 грн. при умові, що в замовленні є хоч один товар ТМ Patron або ТМ Barva
Cторінка з 2
Знайдено 22 позицій
СТРУМЕНЕВИЙ ПРИНТЕР CANON MOBILE PIXMA iP110 (9596B009)
Формат А4;Скорость печати: ч/б ~ 9 стр/мин; цвет ~ 5.8 ст...
Ціна:  9 132,00 грн.
Cторінка з 2
Знайдено 22 позицій

Струменеві принтери в Україні, як і в усьому світі, перестали бути дорогою друкувальною технікою, доступною тільки великим компаніям. Забезпечуючи високу якість друку зображень, в тому числі і фотографій, пристрої даного типу широко затребувані в Києві серед користувачів, для яких найважливіша якість друку.

Переваги струминного принтера/МФУ.

Придбання струменевого друкуючого пристрою буде відмінним рішенням для дому та офісу, так як він має наступні переваги:

  • Висока якість друку
  • Можливість кольорового друку
  • Можливість друку фотографій
  • Доступна вартість техніки і витратних матеріалів
  • Низький рівень шуму

В інтернет-магазині «Патрон Сервіс» представлені найпопулярніші в Києві моделі струменевих МФУ і принтерів виробництва кращих світових брендів: Canon, Epson та ін. Ми пропонуємо тільки високоякісну оригінальну друкуючу техніку, що має гарантію від виробника, тому наші клієнти можуть не сумніватися в її якості . Власний сервісний центр в Києві дозволяє нам робити професійний ремонт техніки, а також заправку/відновлення картриджів за найдоступнішими цінами.

Принцип роботи струменевих принтерів

Принтер струменевий формує зображення на папері за допомогою мікрокрапель чорнила, що подаються через сопла друкуючої голівки. При цьому друкуюча матриця може бути, як вбудована в картридж, так і в сам принтер. Розмір і місце нанесення капель регулюється програмною частиною пристрою.

Технологія подачі чорнила.

У сучасному струменевому принтері, що продається на території України, можуть використовуватися різні технології подачі чорнил:

  • Термічна: кожне сопло оснащене нагрівальним елементом.
  • П'єзоелектрична: всередині сопла розміщується п'єзоелектрична пластина.

Компанія «Патрон Сервіс» пропонує струменевий принтер купити і в подальшому декількома способами зменшити вартість друку і підвищити характеристики струменевих пристроїв: установка ПЗК, системи СБПЧ або заправка/відновлення картриджів. Всі ці операції виконуються висококваліфікованими фахівцями нашого сервісного центру на професійному стаціонарному обладнанні і дозволяють збільшити ресурс друку до 30 разів, а також здешевити вартість витратних матеріалів у кілька разів.

Система СБЧП (безперервної подачі чорнила) являє собою спеціальний пристрій для подачі чорнил з резервуарів, які можуть поповнюватися користувачем самостійно. Цей пристрій складається з декількох резервуарів, які з'єднані між собою шлейфом з вбудованими картриджами. Картриджі ідентичні оригінальним, але спочатку не наповнені чорнилом. Наповнивши резервуари, користувач може друкувати протягом тривалого часу, не докуповуючи дорогих оригінальних витратних матеріалів. Існують також СБПЧ без картриджів, які приєднуються до картриджів, встановлених у принтер.

 
Код
code