Login
Сервісний центр Про нас Доставка та оплата Гарантія Програма VIP Контакти RU UA
(044) 379-09-09 (050) 071-22-78 (068) 710-23-15
0 800 509 278 — техпідтримка ТМ Patron та Barva
Передзвонити та допомогти з підбором? Працюємо: 9:00-20:00, Сб 11:00-17:00
Для підбору витратних матеріалів вкажіть фрагмент назви або номеру
2130.articles.center.tpl

Ламінатори та витратні матеріали

Безкоштовно доставка по Києву для замовлень від 500 грн. при умові, що в замовленні є хоч один товар ТМ Patron або ТМ Barva

Ламінатор в офісі.

Цей пристрій відноситься до класу офісної техніки. Але є далеко не обов'язковим в кожному офісі. І його покупка, як правило, пов'язана з необхідністю збереження документів. Основною функцією для ламінатор а4 формату і ламінатор а3 формату є «пакування» певної роздруківки в спеціальну плівку. Завдяки такій обробці документ зберігається довго і його неможливо зіпсувати. Все, що в процесі використання потрапляє на документ, будь то вода або інші рідини, все легко можна видалити за допомогою звичайної серветки.

Найчастіше ціна ламінатора відносно не дорога. І залежить в першу чергу від формату, виробника, часу готовності документа, типу ламінування та інших функцій.

Для вибору ламінатора в першу чергу необхідно визначиться з областю його роботи. Чи будуть ламінуватися звичайні тексти, які надруковані на простому офісному папері або будуть ламінуватися фотографії, який формат краще та максимальна щільність плівки (витратного матеріалу). При правильному визначенні критеріїв ви зможете підібрати саме, той ламінатор, який буде вам підходити на всі 100%.

Важливо пам'ятати, що ламінатори з гарячими ламінуванням не підійдуть для процесу ламінування зображень нанесених на глянцеву основу. Так як тепловий вплив може деформувати папір.

Для початку роботи на даному апараті вам потрібно зовсім не багато - підходяща плівка (вона в подальшому і буде служити захистом для документів), документ (який потрібно заламінувати) тв. сам ламінатор. Процес досить простий та не потребує технічної підготовки.

У нашому інтернет магазині представлені ламінатори українського виробника lamiMARK. Під цією торговою маркою, ви можете купити не тільки ламінатор, але і плівку до нього - різних форматів та щільності. Основною перевагою даної торгової марки є - доступна, якісна та надійна продукція.

Обрати й купити ламінатор ви можете на цій сторінці, всі додаткові характеристики ви зможете знайти безпосередньо в картці вподобаного вам ламінатора. Якщо у вас залишилися сумніви або додаткові питання ви завжди можете зв'язатися з нами. Наші контакти та графік роботи ви знайдете у відповідному розділі. Доставка обраного вами товару, можлива, як по Україні, так і по Києву. Форма оплати в нашому магазині доступна будь-яка, як готівкова, так і безготівкова.

Торговельна марка товару
 
Формат
 
Продукція
 
Щільність (мкм)
 
Цена
от
до
 
 
Код
code