Login
Сервісний центр Про нас Доставка та оплата Гарантія Програма VIP Контакти RU UA
(044) 379-09-09 (050) 071-22-78 (068) 710-23-15
0 800 509 278 — техпідтримка ТМ Patron та Barva
Передзвонити та допомогти з підбором? Працюємо: 9:00-20:00, Сб 11:00-17:00
Для підбору витратних матеріалів вкажіть фрагмент назви або номеру
2130.articles.center.tpl

Біндери та витратні матеріали

Безкоштовно доставка по Києву для замовлень від 500 грн. при умові, що в замовленні є хоч один товар ТМ Patron або ТМ Barva
Cторінка з 3
Знайдено 53 позицій
Cторінка з 3
Знайдено 53 позицій

Біндери для офісу та будинку.

З кожним днем у продажу з'являється все більше продуктів, завдяки яким можна заощадити наш час і полегшити виконання будь-якої задачі.

Біндер далеко не новий продукт і поселився в офісах і будинках вже давно, але не сильно розповсюджений, так як багато користувачів не потребують перепліт, а саме це і є основна його функція. Можливо, ви все ще використовуєте дироколи і зшивання стопок документів, тоді вам треба обов'язково звернути увагу на даний товар. І так, застосовувати його потрібно, коли вам потрібно скріпити багато сторінок і при цьому надати їм солідного вигляду, будь-який проект, пропозиція, тендерна документація буде виглядати акуратно, а самі листочки можна з легкістю листати та ознайомлюватись з текстом.

В основному ділять біндери за типом використання пружин - пластикові, металеві та комбіноване використання пружин.

Як правильно обрати біндер?

Для правильного вибору біндера ми рекомендуємо звернути увагу на наступні характеристики:

Тип механічний або електричний

Для великих обсягів і частого використання ми рекомендуємо придбати електричний, так як він швидше впорається з перепльотом, але ціна на біндер механічний істотно нижча.

Спосіб перепльоту на пластикових або металевих пружинах

Скрізь є свої плюси і мінуси, при використанні пластикових пружин сторінки можна міняти місцями або вилучати, металеві пружини не розкріпляються, але брошурування вважається більш надійним, найчастіше використовують такий тип для календарів.

Одночасне перфорування і максимальний перепліт

Від цієї функції буде залежати, скільки листів ви зможете проколоти за один раз (від 6 до 30 аркушів) і яку максимальну кількість листів зможете «скріпити» (від 120 листів до 500 аркушів). Регулювання глибини перфорування

Дуже важливо, при перепльоті великого обсягу листів основне правило: чим більший об'єм, тим глибше перфорування, таким чином листочки не будуть відриватися. Від максимального розміру пружини залежить кількість зшитих аркушів.

Можливість відключення ножів

Така функція стане вам в нагоді, якщо ви відійдете від стандартного розміру аркуша А4 або є потреба перфорувати не всю довжину аркуша.

Принцип роботи біндера

Досить простий і всім зрозумілий – за допомогою ножів проводиться перфорування паперу (пробивання отворів), далі всі листи скріплюються між собою пружиною, як правило, використовують обкладинку, лицьова сторона якої прозора, а останній лист більш щільний.

Біндери в Києві

Ви завжди зможете придбати біндер через наш сайт, а правильно підібрати даний пристрій під ваші потреби допоможе наш менеджер.

Кількість в упаковці
 
Формат
 
Колір
 
Матеріал
 
Продукція
 
Діаметр
 
Щільність (мкм)
 
Цена
от
до
 
 
Код
code