Login
Сервісний центр Про нас Доставка та оплата Гарантія Програма VIP Контакти RU UA
(044) 379-09-09 (050) 071-22-78 (068) 710-23-15
0 800 509 278 — техпідтримка ТМ Patron та Barva
Передзвонити та допомогти з підбором? Працюємо: 9:00-20:00, Сб 11:00-17:00
Для підбору витратних матеріалів вкажіть фрагмент назви або номеру
2130.sections.center.tpl

Типи друкувальних пристроїв.

Зараз використовується дуже багато найрізноманітнішої друкарської техніки, це і всілякі принтери: струменеві, лазерні, матричні, також це можуть бути багатофункціональні пристрої або факси. Для того, щоб всі ці прилади могли друкувати, їм потрібна фарба. Від типу пристрою залежить тип витратного матеріалу, який в ньому використовується і метод нанесення фарби на папір. Інтернет-магазин «Патрон Сервіс» допоможе Вам обрати та придбати картридж до принтера саме той, який Вам потрібен.

Картриджі для принтерів умовно можна розділити на кілька видів:

 • Картриджі для лазерних принтерів.
  Це картридж з бункером, який заповнений порошком, або, як його ще називають, тонером, який за допомогою пічки в принтері запікається на папір. Від якості тонера, а саме розміру крупинок і їх правильної форми, в цілому залежить якість кінцевого результату.
 • Картриджі для струменевого друку.
  Це картриджі, які використовуються в принтерах зі струменевою технологією друку. Зазвичай вони поділяються на два види: чорні та кольорові. Заповнені рідкою фарбою, яка за допомогою спеціальної технології маленькими краплями наноситься на папір.
 • Стрічки для матричних принтерів.
  Застаріла технологія друку, але ще достатньо ефективно використовується в різних сферах. Це смужка тканини або спеціального матеріалу, як правило нейлону, яка просякнута фарбою і установлюється безпосередньо в картридж. Це одна з найдешевших технологій друку.
 • Термопапір для факсів.
  Являє собою спеціальний папір, який не вимагає фарби для друку. Він зроблений за технологією термічного друку, тобто змінює колір під впливом температури. Така технологія найчастіше використовується в факсах і касових апаратах, так як є дуже простотою у використанні, але необхідно враховувати, що друк дуже швидко вицвітає, так що зберігати в такому вигляді документи не рекомендується, краще зробити копію.
 • Плівка для факсів.
  дуже цікавий продукт, так як по суті це і є копірка, якою кожен з нас в дитинстві захоплювався, переноситься текст через копірку на звичайний аркуш паперу.

Одним із цікавих фактів є те, що ціна картриджа не залежить від того, купуєте ви картриджі для МФУ або картридж для принтера, його вартість залежить від побудови картриджа і від виробника - оригінальний або неоригінальний. У нашому інтернет-магазині Ви отримаєте тільки якісні витратні матеріали. Покупку можна здійснити як у Києві, так і в будь-якому іншому місті України, а наші ціни Вас приємно здивують.

 

Код
code