Login
Сервісний центр Про нас Доставка та оплата Гарантія Програма VIP Контакти RU UA
(044) 379-09-09 (050) 071-22-78 (068) 710-23-15
0 800 509 278 — техпідтримка ТМ Patron та Barva
Передзвонити та допомогти з підбором? Працюємо: 9:00-20:00, Сб 11:00-17:00
Для підбору витратних матеріалів вкажіть фрагмент назви або номеру
2130.articles.center.tpl

Ремонт струменевих принтерів та БФП

Безкоштовно доставка по Києву для замовлень від 500 грн. при умові, що в замовленні є хоч один товар ТМ Patron або ТМ Barva
ТЕХНІЧНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ СТРУМЕНЕВОГО ПРИНТЕРА, ФОРМАТУ A3, від:
Технічне обслуговування струменевого принтера, формату A3, чистка, змащення, налаштування та ін. роботи
Ціна:  891,00 грн.
ТЕХНІЧНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ СТРУМЕНЕВОГО ПРИНТЕРА, ФОРМАТУ A4, від:
Технічне обслуговування струменевого принтера, формату A4, чистка, змащення, налаштування та ін. роботи
Ціна:  693,00 грн.
РЕМОНТ СТРУМЕНЕВОГО ПРИНТЕРА, ФОРМАТУ A3, від:
Ремонт струменевого принтера, формату A3
Ціна:  792,00 грн.
РЕМОНТ СТРУМЕНЕВОГО ПРИНТЕРА, ФОРМАТУ A4, від:
Ремонт струменевого принтера, формату A4
Ціна:  593,00 грн.
ПРОЧИСТКА ДРУКУВАЛЬНОЇ ГОЛІВКИ СТРУМЕНЕВОГО ПРИНТЕРА, ФОРМАТУ А3, від:
Використовуються спеціальні рідини для очищення TM PATRON
Ціна:  693,00 грн.
ПРОЧИСТКА ДРУКУВАЛЬНОЇ ГОЛІВКИ СТРУМЕНЕВОГО ПРИНТЕРА, ФОРМАТУ А4, від:
Використовуються спеціальні рідини для очищення TM PATRON
Ціна:  495,00 грн.

Навряд чи на сьогоднішній день є хоч одна людина, яка ніколи не користувалась струменевим (чорнильним) друкуючим пристроєм.

У кожного з нас є знайомий або знайомий знайомого, до якого ми заходили надрукувати фотографії або зверталися за послугами в фотолабораторію. Фотолабораторія

 • це дуже «клопітно»:
 • Графік роботи;
 • Черга;
 • Неможливість редагувати так, як хочеться нам;
 • Пікантність фотографій «теж враховуємо» і т.д.

Найоптимальніший варіант - взяти собі додому надійного помічника, з можливістю друку фотографій.

За принтером або МФУ, як і за будь-яким «вихованцем» потрібен догляд, ласка і турбота. Його необхідно періодично годувати (міняти картриджі), «грати з ним» (використовувати за прямим призначенням), ну і періодично звертатися до фахівця на предмет «здоров'я» вашого домашнього друга.

Повністю робочий принтер або МФУ буде дуже довго радувати вас і ваших близьких яскравими і пам'ятними фотографіями.

Найбільше струменева техніка страждає від бездіяльності!

Давайте тепер розберемо найчастіші поломки і капризи нашого принтера.

 1. Принтер друкує з пропусками, або взагалі немає одного або декількох кольорів.

  Як говорилося раніше, струменеві техніка не любить перерв у друці. Найголовніша проблема в тому, що чорнило, як і будь-яка рідина, має властивість висихати. Перерва друку понад 2-а тижні призводить до засихання друкуючої головки (ПГ) принтера. Для деяких пристроїв це, як мінімум, звернення в сервісний центр для промивання ПГ, для інших - її заміна.

 2. Принтер перестав брати папір або заминає його в момент захоплення листа.

  Проблема менш поширена, але має місце. Як правило, це потрапляння стороннього предмета в тракт проходу паперу, іноді предмет видно, іноді ні. З такою проблемою краще відразу звернутися в сервіс. Спроби витягти сторонній предмет самостійно можуть привести пристрій у непридатність.

 3. Пристрій видає повідомлення наступного характеру: «Термін служби абсорбуючої прокладки закінчився, зверніться в сервісний центр».

  У будь-якої струменевої техніки є вузол, в який пристрій зливає чорнило при прочистках, включенні і самодіагностиці. Виробником передбачено спрацьовування електронного лічильника наповнення абсорбера для того щоб з пристрою не витекло чорнило і в результаті не постраждала військова техніка та майно користувача. Принтер необхідно доставити в СЦ, скинути лічильник абсорбера, якщо необхідно - зробити пристрою технічне обслуговування.

  Також рекомендується відразу зробити виніс абсорбера за межі пристрою. Лічильник буде спрацьовувати в будь-якому випадку, а ось на техобслуговуванні можна буде в подальшому економити. Просто біля Вашого пристрою з'явиться баночка, в яку будуть зливатися чорнила. Ви візуально будете контролювати ступінь наповнення баночки чорнилом, періодично відкривати її і виливати відпрацьоване чорнило.

 4. Пристрій не вмикається. Помилка поширена - перевіряємо чи підключений в розетку, чи працює від цієї розетки інший пристрій. Якщо так і при цьому не працює - несемо СЦ на діагностику. Без знань в радіоелектроніці самостійно краще не пробувати. Є ще дуже багато різних «симптомів» несправностей пристроїв друку. Можливо, ваш апарат і не зламався, а просто вимагає технічного обслуговування струменевого принтера, як і будь-яка інша техніка.

Для коректної постановки «діагнозу» пристрою, зверніться в наш сервісний центр, де фахівці проведуть комплексну діагностику та узгодять обсяг робіт, ціну і терміни. Завдяки наявному у нас обладнанню та досвіду наших фахівців вдається відновити роботу практично всіх пристроїв, а ремонт струменевого принтера і ремонт МФУ зробити з гарантією на роботи.

І пам'ятайте, чим більше ви друкуєте - тим довше служить Ваша техніка. І вам ніколи не знадобитися ремонт струменевих принтерів в Києві.

Filter Tips Підбір за моделлю друкуючого пристрою
Виробник:
 
Модель:
 
 
Код
code