Login
Сервісний центр Про нас Доставка та оплата Гарантія Програма VIP Контакти RU UA
(044) 379-09-09 (050) 071-22-78 (068) 710-23-15
0 800 509 278 — техпідтримка ТМ Patron та Barva
Передзвонити та допомогти з підбором? Працюємо: 9:00-20:00, Сб 11:00-17:00
Для підбору витратних матеріалів вкажіть фрагмент назви або номеру
0.article.center.tpl

Те, про що не пишуть у характеристиках принтера, або Читай між рядків 09.08.2013

Вибираєте друкувальний пристрій? Тоді вам обов'язково потрібно прочитати про те, з чим ви зіткнетеся після придбання принтера або МФУ!
Ця стаття не про характеристики друкувальних пристроїв і не розповідь, як правильно його вибрати, - ми впевнені, цією інформацією ви вже володієте. Ця стаття про те, як вибрати друкувальний пристрій, на якому ви будете друкувати із задоволенням, не думаючи про дорожнечу витратних матеріалів. Адже по суті, що таке принтер без картриджів? Девайс, який припадає пилом у кутку і буде тільки займати місце.

Всім відомо, що купувати витратні матеріали досить недешево, та й ресурс у них не дуже великий, тому вибираючи принтер, необхідно дивитися в майбутнє й розуміти, чи зможете ви дійсно економити на друці. Дуже часто ми бачимо, що принтер коштує 300 грн., а картриджі до нього 600 грн., - приємного тут точно небагато.

chego-net-v-kharakteristike-printera-ili-chitay-mezhdu-strok

Є два основних типи витратних матеріалів до друкувальних пристроїв:

- Картриджі, які виконують роль і друкуючої голівки, і чорнильниці, тобто «два в одному» - це зручно, бо не має значення, скільки ви не користувалися принтером, після заміни картриджів пристрій завжди буде готовий друкувати. Але є мінус: вартість таких картриджів дуже висока в перерахунку на собівартість сторінки, а ресурс - невеликий.

При використанні таких картриджів з альтернативних варіантів вам залишаються:
- заправка тих картриджів, які у вас закінчилися;
- встановлення системи неперервної подачі чорнил (СНПЧ) на вже наявні картриджі. Головне, щоб електроніка у них була в робочому стані.

Важливо враховувати момент, що рано чи пізно ці картриджі вийдуть з ладу і вам необхідно буде купувати нові, а процес установки СНПЧ повторювати...

Як зрозуміти, що перед вами саме цей тип витратних матеріалів?
Все дуже просто: якщо ви бачите принтер, в якого тільки два картриджі - чорний та кольоровий, так і знайте - це картриджі «два в одному», чорнильниця та друкуюча голівка.

- Другий тип витратних матеріалів - це друкуюча голівка (в принтері) і окремо картриджі. Так, як ви вже здогадалися, якщо вийде з ладу друкуюча голівка - її доведеться замінити, а вона, на жаль, річ дорога ... Але боятися цього не варто, при правильній експлуатації принтера друкуюча голівка служитиме вам довго. З приємних моментів є те, що ви зможете підібрати під свої потреби альтернативний варіант! При купівлі такого принтера ви зможете в якості альтернативи оригінальним картриджам використовувати:
- сумісні картриджі,
- перезаправні картриджі (ПЗК),
ну і, звичайно ж, улюбленицю всіх
- систему неперервної подачі чорнил (СНПЧ)
.

Як їх розпізнати - ці «окремі» картриджі?
Тут знову все дуже просто, якщо ви бачите, що у принтера кожен колір йде окремо, значить перед вами чорнильниці. Як правило, в принтері їх 4, 5 або 6 штук, а в більш професійних їх може бути і більше.  

І, нарешті, про друкувальні пристрої:
якщо дивитися загалом, то картриджі «два в одному» дуже любить «НР», у «Canon» співвідношення 50% на 50%, а ось «Epson» вважає за краще розділяти друкуючу голівку і чорнильниці. Тепер ви підковані і зможете зробити правильний вибір!

Успіхів у підборі і правильної економії вам, дорогий читачу!


Додати коментар:
Ваш коментар (залишилось символів: 1000)

Код
code