Login
Сервісний центр Про нас Доставка та оплата Гарантія Програма VIP Контакти RU UA
(044) 379-09-09 (050) 071-22-78 (068) 710-23-15
0 800 509 278 — техпідтримка ТМ Patron та Barva
Передзвонити та допомогти з підбором? Працюємо: 9:00-20:00, Сб 11:00-17:00
Для підбору витратних матеріалів вкажіть фрагмент назви або номеру
0.article.center.tpl

Чи можна доливати чорнила ТМ Barva у картридж, що вже працює? (Про сумісність чорнил Barva із чорнилами інших виробників) 20.07.2015

Інструкція з переходу на
чорнила
Barva (клікабельна
)

barva_chernyla_rukovodstvo_po_perehodu_sml

 


Чи можна доливати чорнила ТМ Barva у картридж, що  вже працює?
Це запитання виникає як правило, коли чорнила в картриджі ось-ось закінчаться, а нового оригінального картриджа в запасі немає (дорого).

У такій ситуації найчастіше обирають між трьома варіантами рішення:

  • Дозаправка оригінального картриджа сумісними чорнилами.

  • Встановлення перезаправних картриджів (ПЗК).

  • Встановлення системи неперервної подачі чорнил (СНПЧ).

ДАВАЙТЕ ДОКЛАДНІШЕ РОЗГЛЯНЕМО КОЖЕН ІЗ ВАРІАНТІВ:

1. Дозаправка оригінального картриджа іншими, сумісними чорнилами.
Ми кажемо – іншими, оскільки оригінальні чорнила не пропонує для вільного продажу жоден виробник*
У роздрібному продажі тепер є хороший вибір доступних за ціною сумісних чорнил. Чорнила ТМ Barva відрізняються від більшості не тільки привабливою ціною при гідній якості, але ще й тим, що це - не фасовка закордонної продукції. Весь цикл виробництва чорнила Barva проходить на підприємстві, що знаходиться в Україні.
Водорозчинні чорнила ТМ Barva можна додавати в будь-який оригінальний картридж, розрахований для роботи як з водорозчинними, так і з пігментними чорнилами. 
i-bar-ccli8-090-mp_250
Обіцяти безумовну сумісність з продукцією інших виробників сумісних чорнил ніхто не може з тієї причини, що немає можливості проконтролювати зміни якісного складу. Тому при переході на чорнила ТМ Barva необхідно дотримуватися рекомендацій, що вказані у інструкції з переходу .
Що стосується пігментних чорнил, то їх можна використовувати тільки в тих картриджах, які для цього призначені виробником, і тільки після промивки. В іншому випадку, друкуюча голівка може засмітитися й вийти з ладу.
Зрозуміло кольоропередача може дещо відрізнятися від оригінальної. Тому для задач високоякісного фотодруку краще все ж промити картридж від залишків оригінальних чорнил спеціальною промивною рідиною. Якщо під рукою немає промивної рідини, можна скористатися дистильованою водою, за умови, що чорнила в картриджі були водорозчинні. Знайти її можна, наприклад, в аптеках чи автомагазинах.
2.    Встановлення перезаправних картриджів (ПЗК).
Це дуже зручний варіант для тих, кому друкувати доводиться не надто багато. Нічого в конструкції друкуючого пристрою змінювати не доведеться, а чіп з можливістю багаторазового «обнулення» зазвичай входить у комплект. Важливо розуміти, що для надійної роботи необхідно замінити всі оригінальні картриджі на перезаправні й не сплутати їх кольори.

pzk
Якщо в каретці друкуючого пристрою частина картриджів оригінальні, інші - сумісні або перезаправні, можуть бути повідомлення про помилки та збої під час друку.
У всьому іншому, правила такі ж, як і в першому варіанті. Для 4кольорового офісного друку на недорогих принтерах, БФП промивка голівок не обов'язкова. Для високоякісного фотодруку бажано її зробити.
3. Встановлення системи неперервної подачі чорнил (СНПЧ).
Це рішення оптимально для тих, кому доводиться багато друкувати. Встановлення системи може  потребувати часу та майстерності, проте результатом буде серйозна економія на кожному відбитку. І в цьому випадку водорозчинні чорнила ТМ Barva можна застосовувати після будь-яких оригінальних, без обмежень. Якщо ж у принтері вже використовувалися раніше сумісні чорнила інших виробників, ми рекомендуємо обов'язково промити голівки рідиною для очищення, що відповідає типу чорнил.  snpch
Фабрики друку EPSON
Все вищевикладене повністю відноситься до сучасних «фабрик друку» Epson таких моделей, як L110, L210, L300, L355, L550, L800 і подібних. Чорнила спеціальної серії ТМ Barva для даних типів апаратів можна додавати без обмежень - разом з тими, що поставляються з друкуючим пристроєм. При цьому немає необхідності вводити спеціальний код (докладніше - «Заправка Epson серії« L »чорнилами Patron/ Barva»).
Однак і в цьому випадку необхідно додавати чорнила завчасно, щоб у шлейф та голівки не потрапило повітря зі спорожнілих ємностей, з чорнилом «на денці»
.
fabrika-epson
Основні поради:
1. Сучасні водорозчинні чорнила ТМ Barva можна додавати без побоювань, у відповідний за типом оригінальний картридж. Бажано робити це заздалегідь, не чекаючи його повного спустошення і висихання друкуючої голівки. Пересохшу голівку повернути в працездатний стан буває дуже нелегко.
2. Для переходу на нові чорнила системи (СНПЧ, ПЗК, дозаправлення оригінального картриджа), яку вже дозаправляли неоригінальними чорнилами невідомого складу - рекомендуємо ретельно промити картриджі та голівки спеціальною промивною рідиною або дистильованою водою.
3. Якщо система заповнена якісними водорозчинними чорнилами відомих виробників, її в більшості випадків, вдається поступово перевести на чорнила ТМ Barva без промивки. Для цього необхідно доливати їх кілька разів по 2-3 мл. і обов'язково друкувати щодня (хоча б по кілька сторінок, заповнених графікою). Це можна робити у випадку, якщо чорнила ще є в системі (не менше 2 мл.). Такий процес заміщення може зайняти кілька днів, передача кольору при цьому може помітно відрізнятися від розрахункової. Рекомендуємо у всіх випадках консультуватися в найближчому сервісному центрі, або у нашій техпідтримці.
4. Для більш якісної передачі кольору ми радимо замовити ICC-профіль для нових чорнил і того фотопаперу, з яким плануєте працювати. Для комплекту ТМ Barva (чорнило + папір) це абсолютно безкоштовна послуга!


*
Не враховуючи «Фабрику друку», навіть там «оригінальні» чорнила зовсім не Epson DURABrite
.
Додати коментар:
Ваш коментар (залишилось символів: 1000)

Код
code