Login
Сервісний центр Про нас Доставка та оплата Гарантія Програма VIP Контакти RU UA
(044) 379-09-09 (050) 071-22-78 (068) 710-23-15
0 800 509 278 — техпідтримка ТМ Patron та Barva
Передзвонити та допомогти з підбором? Працюємо: 9:00-20:00, Сб 11:00-17:00
Для підбору витратних матеріалів вкажіть фрагмент назви або номеру
0.article.center.tpl

Картриджі PATRON для лазерних апаратів друку як перевага для вашого бізнесу 19.03.2013

patroncartridges
Однією з відчутних статей витрат сучасного офісу є друк. І навіть якщо його обсяги начебто й незначні, ця складова бюджету в будь-якому випадку існує. Тому цілком природно було б скоротити ці видатки без втрати якості друку та із забезпеченням тривалої експлуатації принтерної техніки.

При покупці картриджа для лазерного принтера у першу чергу орієнтуються на рівень якості оригінальних рішень і можливість заощадити. Звичайно ж, оригінальна продукція за визначенням є еталоном, адже ніхто крім виробника друкувального обладнання не знає краще, якою повинна бути якість його відбитків. Але при цьому вартість оригінальних картриджів виявляється занадто високою для більшості покупців. Тому у багатьох виникає бажання знайти якусь альтернативу, яка б повністю задовольняла своєю якістю, але при цьому була б більш доступною за ціною. Саме на таку категорію клієнтів і орієнтована продукція торгової марки PATRON: вона забезпечує якість, порівняну з еталоном, але з можливістю більш економного використання коштів.

Одразу ж відзначимо: картриджі PATRON виготовляються в Україні. Безумовно, говорити про 100% глибину виробництва не доводиться, але вельми важливо, що даний виріб випускається в нашій країні компанією, що має тривалу (сімнадцять років) історію роботи в цьому сегменті. Тому напис «Зроблено в Україні» повинен викликати у наших співвітчизників більше довіри, додаючи перевагу при виборі серед аналогічних товарів, особливо якщо значиться, що вони китайського виробництва. Варто додати, що картриджі PATRON проходять строгий контроль якості, що підтверджено документами ТУ, сертифікацією УкрСЕПРО (яка, до речі, не є обов'язковою для даного виду продукції), міжнародним сертифікатом STMC. А нещодавно виробником було отримано сертифікати ISO 9001 та ISO 14001, що говорить про серйозність його намірів продовжувати розвиток даного напрямку на роки вперед.

Наскільки реальна економія?
Як вже згадувалося вище, виробництво картриджів ТМ PATRON сертифіковано згідно з міжнародною системою STMC. Це передбачає, що заявлений ресурс картриджа розраховується виходячи з тестових випробувань і гарантований виробником в кожному окремому екземплярі. Оскільки при цьому як еталон використовується оригінальна продукція, заявлений ресурс картриджів відповідає параметрам аналога ОЕМ. Також варто додати, що застосування більшої кількості тонера де це можливо дає перевагу в ресурсі в порівнянні з іншими аналогічними продуктами на ринку. І в даному випадку прихованою є перевага, покликана приємно здивувати вже у процесі експлуатації.

Питання ціни: наскільки має бути дешевше? Найдешевше - це погано!
Якщо ми напряму звернемося до вартості картриджа, то з легкістю зможемо знайти на ринку інші пропозиції з меншою ціною. Але відомо, що більшість покупців голосує за розумну ціну і за крайнощі платити не готова. Тому занадто дешевий картридж не може бути й занадто гарним, в нашому розумінні якісним. Якісні комплектуючі, ретельні збирання і тестування, зрозуміло, впливають на кінцеву вартість продукту. Певний рівень ціни картриджа є показником того, що ви купуєте якісні відбитки, а не проблеми із друком.

Коротко про переваги.
В асортименті тонерних картриджів ТМ PATRON є дві серії: PATRON і PATRON Extra.

Звичайний PATRON зібраний на 100% з нових деталей і комплектуючих. Виробництво корпусів для цих картриджів налагоджено у Китаї. Мабуть, це єдине місце в світі, де воно економічно доцільне. Наскільки б не було все нове хорошим - дана конструкція картриджа все ж має свої недоліки. По-перше, форма картриджа повинна відрізнятися від оригінального (щоб уникнути звинувачень в порушенні патентів), а, по друге, все-таки якість матеріалу, що використовується для виробництва корпусів, поступається за своїми характеристиками у порівнянні з оригінальною. Та й інша форма картриджа призводить до додаткових витрат для його доведення до отримання відбитків необхідної якості. Але у підсумку, кінцева ціна даного продукту виходить низькою, що й робить його привабливим. Тому картридж з новим корпусом цікавий для тих споживачів, які друкують не надто багато. Наприклад, навіщо переплачувати за дорожчий варіант, якщо мого картриджа вистачає на півроку?

Однак якщо ми знаємо, що одного картриджа вистачає на два тижні, а потім просто його заправляємо і відновлюємо кілька разів - для такого випадку найкраще підходить продукт PATRON Extra. Його спочатку більш висока ціна у результаті перетворюється на довгострокову економію. Справа в тому, що головною особливістю картриджа PATRON Extra є використання оригінального корпусу. Він більш міцний, тому підходить для багаторазового використання - його легко перезаправити й відновити. Завдяки своїм якостям PATRON Extra заслужив велике визнання і стає все більш затребуваним.

Резюмуючи, слід зазначити, що сьогодні покупець має можливість вибору як саме витратити свої кошти на друк в залежності від поставлених перед ним завдань. Мало друкуємо, відповідно немає потреби в перезаправленні - купуємо PATRON, багато друкуємо і перезаправляємо - PATRON Extra!

  • Як вже згадувалося вище, продукція PATRON тестується за системою STMC. А це означає, що куплений картридж дозволить вам гарантовано зробити строго визначену кількість копій.
  • Неякісний товар виробляти невигідно. Він повертається назад з негативними емоціями споживача. У нашому випадку завдання зводиться до того, щоб не допустити потрапляння бракованої продукції замовнику. Тому кожен (!) вироблений серійно картридж тестується. В упаковці ви знайдете тестовий контрольний відбиток, який свідчить про перевірку даного виробу перед відправкою покупцю.
  • Незаперечною перевагою у виборі картриджів (в даному випадку PATRON Extra) є можливість випуску спеціальних обмежених партій для певних замовників. Це важливо, коли інстальована база обладнання занадто мала, щоб серійно виробляти картриджі для таких апаратів. Виробництво невеликих партій під замовлення у співпраці зі споживачем вирішує таку проблему.
  • Картриджі виробляються в Україні із застосуванням якісних комплектуючих, які забезпечуються фірмовою гарантією. Гарантійне обслуговування картриджів в даному випадку є ноу-хау виробника. Покупець може звернутися в один з сервісних центрів у своєму місті.
  • Не забута й можливість отримання додаткової інформації. На упаковці кожного картриджа можна знайти необхідні контакти, включаючи он-лайн консультанта на офіційному сайті.

Трохи про кольоровий друк.
Кольоровий лазерний друк стає все більш затребуваним. Тому варто звернути увагу на кольорові картриджі PATRON. У такому випадку економія виливається в серйозну суму. Причому, для декількох картриджів, що входять у комплект, гарантована сумісність.

Екологічні аспекти.
Поки для нашого суспільства екологічність продукції не є пріоритетною. На відміну від інших виробників Patron активно закликає до повторного використання відпрацьованих картриджів - їх багаторазової заправки та відновлення. А сертифікація виробництва за стандартом ISO 14001 передбачає обов'язкову передачу всіх використаних матеріалів на утилізацію.

17 років на ринку, виробництво великого асортименту картриджів, можливість вибору в залежності від інтенсивності друку, власна концепція контролю якості продукції, що випускається, сертифікація УкрСЕПРО, STMC, ISO 9001, ISO 14001, гарантійні зобов'язання - все це складові успіху продукції PATRON.

Залишається тільки грамотно скористатися цими перевагами!

Опубліковано у виданні "Комп'ютерний Огляд"


Додати коментар:
Ваш коментар (залишилось символів: 1000)

Код
code