Login
Сервісний центр Про нас Доставка та оплата Гарантія Програма VIP Контакти RU UA
(044) 379-09-09 (050) 071-22-78 (068) 710-23-15
0 800 509 278 — техпідтримка ТМ Patron та Barva
Передзвонити та допомогти з підбором? Працюємо: 9:00-20:00, Сб 11:00-17:00
Для підбору витратних матеріалів вкажіть фрагмент назви або номеру
0.article.center.tpl

СНПЧ: незаплямована репутація 11.04.2014

Придбали принтер, встановлюєте до нього СНПЧ? Не забудьте зробити найважливіші з помилок під час його установки. Адже це зробить ваше життя веселішим, а історії про те, як чорнила з принтера протекли на стіл, а потім на підлогу, де спав кіт, напевно, розвеселять Ваших гостей, а Вас зроблять прекрасним оповідачем.

snpch_antyporady_1

Отже. Поширені помилки при встановленні та експлуатації СНПЧ, яких легко можна уникнути (і жартома, і всерйоз):

1. Ніколи не читайте до кінця ніяких інструкцій (цю статтю - також). Нічого корисного там ніколи не напишуть. Відразу розпаковуйте коробку і пробуйте всі варіанти установки. Калюжка чорнил на скатертині – зачот! Залишились «зайві» деталі – супер! Памятайте – Ви завжди бажаний гість в будь-якому сервісному центрі.
Якщо все-таки прочитаєте інструкцію від виробника уважно, потім все зробите крок за кроком, нічого не проминувши, - однією важливою помилкою буде менше. А якщо немає коли читати - віднесіть краще відразу все до сервісного центру, вони допоможуть. Це їхня робота. Тут уже - серйозно.

2. Неважливо, принтер тільки з магазину або простояв пару років в кутку - ніколи не перевіряйте його із заздалегідь робочими картриджами. Навіщо? Відразу встановлюйте СНПЧ, особливо, якщо взагалі все це бачите вперше. Процес доставить вам чимало цікавих, змістовних годин дозвілля, замінивши судоку та кросворди. Можливо, Вам ще не раз після цього доведеться подумати, що ж не працювало тоді із самого початку: принтер, СНПЧ, чи все одночасно.
Тільки якщо захочете впоратися швидше - робіть, як написано в інструкції. Перед установкою СНПЧ перевіряйте працездатність принтера, БФП на справних картриджах. Працює - значить можна встановлювати СНПЧ, ПЗК, сумісні картриджі. І другою помилкою менше.

3. При установці СНПЧ не звертайте уваги на точні вказівки на кшталт «де потрібно приклеїти тримачі», «як знежирити поверхню», щоб не відклеїлося. Це придумали інженери, щоб не нудьгувати на роботі, а у нормальної людини все працює й так! І укладку шлейфу регулювати не варто - хай утримує друкувальну каретку «в натяг», як песика на повідку. Так, будуть часті повідомлення про помилку і про застрявання паперу, але ми ж не шукаємо легких шляхів!
У разі, якщо все-таки плануєте друкувати, ретельно відрегулюйте натяг і укладку шлейфу, щоб не провисав але й не стримував каретку, встановіть тримачі точно за інструкцією. Третьої помилки - як не бувало!

4. Не витрачайте часу на балансування рівня чорнил в ємностях СНПЧ, контроль повітряних фільтрів - ви ж не автомеханік! Систему НЕ герметизуйте, як описано - Ви не сантехнік! Все тече, все змінюється. А гарний білий зажим - це у шлейфа така прикраса. До того ж, смуги та прогалини кольору, плями і патьоки на дорогому папері не завжди бувають на початку листа. Вони можуть бути і в середині цього листа, і навіть в кінці! Зіграйте в рулетку - додрукує нормально чи ні?
Якщо Ваша мета - якісно надрукований лист, встановіть ємності для чорнил на такій висоті як зазначено в інструкції. Ретельно ущільніть силіконовим герметиком стики, якщо це зазначено в інструкції. Не забудьте «зняти рушницю із запобіжника»: звільніть транспортний зажим, витягніть пробки з повітряного відсіку - вставте туди повітряні фільтри. Відбалансуйте систему, щоб у повітряних відсіках стовпчикі чорнил були не вищі ніж 5 міліметрів. Шлейф повинен бути заповнений чорнилом, а не бульбашками повітря. Тоді Ви уникнете помилки.

5. В інструкціях з встановлення СНПЧ і ПЗК пишуть про чип. Який ще Чип? З мультиків, чи що? Хай про нього турбуються Дейл та їхня подруга Гаєчка! Нехай вони стежать за його правильною установкою, чистими контактами і своєчасним обнуленням, а не Ви. Подумаєш, зупиниться друк на середині великої фотографії. У Вас же є час і гроші щоб передрукувати ще кілька разів поки саме не вийде! І прочистку друкуючої голівки принтера не запускайте якомога довше - нехай сохне, нічого балувати.
А якщо серйозно, не дозволяйте маленькому чипу зіпсувати Вам великий аркуш та настрій. Виконуйте обнулення вчасно, за інструкцією, а не посередині аркуша. Обов'язково відключіть в меню принтера/БФП функцію автоматичного оновлення прошивки через Інтернет (якщо є). Перед роботою, щоб уникнути розчарування, ознайомтеся уважно з описом роботи СНПЧ, ПЗК у Вашому принтері. Якщо принтер із недорогих, розрахований на простий офісний друк - він не стане фотопринтером після встановлення СНПЧ або ПЗК. Не вимагайте неможливого. Розберіться, як виконується скидання лічильника рівня чорнила (за допомогою програми або кнопкою). Досить часто при використанні СНПЧ повідомлення «закінчилися чорнила» насправді не зупиняє друк і не повинно Вас турбувати.

І, наостанок, ще декілька порад від фахівців. При повсякденній експлуатації виконуйте частіше тести дюз друкуючої голівки і запускайте процедуру очищення - це дуже важливо для струменевого друку з БУДЬ-ЯКИМИ картриджами та СНПЧ. З цим - не жартують. І, нарешті, - одна й та ж сама модель СНПЧ, ПЗК може бути сумісна з десятком різних моделей принтерів і БФП одного виробника. Але на ринок постійно виходять нові моделі, а в них зустрічаються незначні відмінності в конструкції, формі кришок корпусу, навіть програмах друку. Не соромтеся запитати у досвідченого колеги, звернутися до доступного Вам сервісу, до техпідтримки на нашому сайті.
Економія від використання СНПЧ і ПЗК більш ніж істотна. Головне - відповідально підійти до питань експлуатації апаратів з альтернативними витратними матеріалами і результати Вас тільки радуватимуть! Успіхів!

P.S. У процесі підготовки статті жодна тварина не постраждала!


Додати коментар:
Ваш коментар (залишилось символів: 1000)

Код
code