Login
Сервісний центр Про нас Доставка та оплата Гарантія Програма VIP Контакти RU UA
(044) 379-09-09 (050) 071-22-78 (068) 710-23-15
0 800 509 278 — техпідтримка ТМ Patron та Barva
Передзвонити та допомогти з підбором? Працюємо: 9:00-20:00, Сб 11:00-17:00
Для підбору витратних матеріалів вкажіть фрагмент назви або номеру
0.article.center.tpl

Неоригінальне чорнило для принтера - 6 причин перейти на сумісне чорнило ТМ «Barva». Правила переходу. 01.06.2018

Струменеві друкувальні пристрої зараз дуже популярні серед користувачів як в офісах, так і вдома. Так би мовити, цілком доступна якість. Чорнило для принтера - основний витратний матеріал струменевого друку. І якщо ви хочете купити якісний продукт, то повинні розуміти, з чим маєте справу.

Якщо почати від самого початку, то користуємося ми переважно пігментним і водорозчинним чорнилами. Пігментне в основі має дрібні частки фарбуючого пігменту, водорозчинне - барвник, який розчиняється водою. Плюси перших - стійкість до води і світлостійкість за рахунок пігменту. Других - якість передачі кольору (тому використовуються для професійного фотодруку). Часто кажуть, що вони бояться води. Питання досить цікаве, адже зазвичай ви зберігаєте фотографії десь якось так, щоб їх не зіпсувати. І навряд чи там буде вода. Так що про це можна не турбуватись. Та й вода швидше за все зіпсує папір, ось його може «покоробити».

Звичайно, треба купувати ту фарбу для друкувального апарату, яку рекомендує його виробник. Тоді ви не помилитеся з типом і отримаєте всю ту ж бездоганну якість друку.

Вибір будь-якого користувача досить широкий - на ринку пропозицій величезна кількість. Продаються як оригінальні, так і сумісні. При цьому останні забезпечать не тільки високу якість друку, але і відчутну економію. Адже їх вартість набагато нижче. При покупці звертайте увагу на передачу кольору, світлостійкість, швидкість засихання у друкуючій голівці. Адже ці параметри можуть вплинути на якість друку. Хоча більшість виробників сумісної продукції прагне домогтися таких характеристик, щоб різниці з оригіналом практично не було помітно. Ось тому сьогодні неоригінальні фарби демонструють дуже непогані показники.

Наприклад, на українському ринку завоювало популярність чорнило вітчизняного виробництва ТМ «Barva» і цілком заслужено.

Судіть самі - серед безперечних переваг:

  • мають світлостійкість до 30 років (даний параметр визначається втратою оптичної щільності на 30% від початкових значень),
  • при повному простої до 3 місяців не засихають у друкувальній голівці,
  • мають передачу кольору ідентичну передачі кольору оригінальним чорнилом.

А дуже зручний дизайн флакона дозволяє здійснити заправку чисто (все це завдяки спеціальній насадці-носику) і швидко. І це ще не все! Виробник тестує їх і на сумісність з оригінальними, так що і перехід буде дуже нескладним. При всьому озвученому ціна у рази нижче. А що ще потрібно звичайному користувачеві?

І наостанок, правила переходу на сумісне чорнило торгової марки «Barva»

Перехід здійснюється дуже комфортно і «безболісно». Коли оригінальних у контейнері залишиться небагато (близько 10% -20% від загального обсягу) - додайте туди чорнило «Barva». Ось і всі справи. Так поступово ви заміните всі кольори, адже закінчуватися вони будуть нерівномірно. І майте на увазі, що правильну передачу кольору ви отримаєте лише після того, як повністю (!) перейдете на чорнило «Barva». Для тих, кому важлива фотографічна якість відразу (без очікування, поки все чорнило будуть замінене) - краще відвезти принтер або МФУ в СЦ. Там його гарненько промиють, видалять всі залишки старих і заправлять новими чорнилом. Також пам"ятайте, що найкраща передача кольору буде на фотопапері виробника чорнила. На який саме? Краще уточнити у його. Чому так? Все просто - для офісного друку чорнило тестується на папері економ класу (серія «Economy»). Якщо ж говорити про 6-ти кольорові апарати для фотодруку, то найкраща передача кольору досягається на фотопапері серії «Profi». Знову ж таки, перевірено шляхом тестувань.

І не забувайте, що 4-х кольорові друкувальні пристрої призначені для офісного друку, не вимагайте від них занадто багато. Незалежно від того, яке чорнило в них використовуються - це апарати для друку текстів і не складних кольорових зображень. А для фотографічної якості друку вам буде потрібен 6-ти кольоровий принтер або МФУ - це факт! А для ще кращої, максимальної якості друку на таких пристроях можна побудувати індивідуальний ICC-профіль.

Порівняння вартості оригінального і сумісного чорнила:

__010618

P.S. Ціни актуальні на початок червня 2018 року.

Вигідних вам покупок!


Додати коментар:
Ваш коментар (залишилось символів: 1000)

Код
code