Login
Сервісний центр Про нас Доставка та оплата Гарантія Програма VIP Контакти RU UA
(044) 379-09-09 (050) 071-22-78 (068) 710-23-15
0 800 509 278 — техпідтримка ТМ Patron та Barva
Передзвонити та допомогти з підбором? Працюємо: 9:00-20:00, Сб 11:00-17:00
Для підбору витратних матеріалів вкажіть фрагмент назви або номеру
3452.articles.center.tpl
Статті
Чому картридж починає «фонити» під час друку читайте докладніше у нашому обзорі
Потрібен USB кабель або перехідник , але ви не впевнені у виборі ? Ми розповімо про те , які перехідники бувають і які технічні  характеристики вони мають
Шукаєте якісний і при цьому недорогий засіб для чищення монітору або оргтехніки? Ми розповімо про такий!
Шукаєте фотопапір? Ми розкажемо, як вибрати правильно
Закінчився тонер і потрібна заправка? Ми розповімо, чому краще звернутися до СЦ
Користуєтеся лазерним друкувальним пристроєм? Ми розкажемо, як оптимізувати витрати на друк без втрати у якості
Користуєтеся лазерним друкуючим пристроєм? Тоді ви повинні знати про ресурс його картриджа все!
Збираєтеся купити лазерний картридж? Ми розповімо, на що потрібно обов'язково звернути увагу вибираючи друкувальний пристрій
Хочете купити картридж або чорнило, але не знаєте на чому зупинитися: на оригінальних або сумісних товарах? Ми розповімо все, що Вам потрібно знати для правильного вибору.
Хочете купити принтер, але не знаєте, що вибрати - принтер або БФП? Ми розповімо про те, в яких випадках краще купити принтер, а коли - багатофункціональний пристрій.
Ви бажаєте купити принтер або МФУ? Спочатку доведеться визначитися із тим, яка технологія друку підійде краще - лазерна або струменева. Ми постараємося допомогти і розповімо про те, які особливості є у кожної з них і як зробити правильний вибір.
Картридж PATRON Extra є найвигіднішим рішенням для користувачів, які багато та інтенсивно друкують і досить часто заправляють картридж.  Надійність і довговічність досягаються завдяки: • використанню оригінального корпусу після першого циклу друку; • контролю вхідної сировини; • контролю та підбору якісних комплектуючих; • більш ніж 10-річному досвіду Компанії у виробництві відновлених картриджів.
Інструкція з переходу на чорнила Barva ( клікабельна )   Чи можна доливати чорнила ТМ Barva у картридж, що  вже працює? Це запитання виникає як правило, коли чорнила в картриджі ось-ось закінчаться, а нового оригінального картриджа в запасі немає (дорого). У такій ситуації найчастіше обирають між трьома варіантами рішення: Дозаправка оригінального картриджа сумісними чорнилами. Встановлення перезаправних картриджів (ПЗК). Встановлення системи неперервної подачі чорнил (СНПЧ).
Новий принтер - радість у домі. Скільки всього відразу ж хочеться надрукувати - тільки встигай заряджати папір! Шкода тільки, що дуже скоро можуть виникнути такі запитання як: "принтер узагалі не друкує, в чому проблема, що сталося з моїм принтером?". А виною всьому маленькі стартові картриджі, які закінчуються і ... починають блимати якісь індикатори.
Cторінка з 3
Код
code