Login
Сервісний центр Про нас Доставка та оплата Гарантія Програма VIP Контакти RU UA
(044) 379-09-09 (050) 071-22-78 (068) 710-23-15
0 800 509 278 — техпідтримка ТМ Patron та Barva
Передзвонити та допомогти з підбором? Працюємо: 9:00-20:00, Сб 11:00-17:00
Для підбору витратних матеріалів вкажіть фрагмент назви або номеру
3605.base.center.tpl
 

Оригінальний картридж Samsung MLT-D108S для лазерного принтера Samsung ML-1641 захищений від повторної заправки. Захист реалізований за допомогою чіпа, встановленого на картриджі. Необхідно або при кожній заправці встановлювати новий чіп, або провести одноразове перепрограмування принтера для можливості постійної заправки картриджа MLT-D108S без заміни чіпа.

Для заправки такого картриджа використовуйте ТОНЕР SAMSUNG ML-1640/1660 ФЛАКОН 40 г PATRON, ЧІП ДЛЯ КАРТРИДЖА SAMSUNG ML-1640 FULL FUNCTION 1.5K

У домашніх умовах ми не рекомендуємо заправляти картридж тонером, так як без застосування спеціалізованого обладнання це небезпечно для здоров'я. Тонер є мілкодисперсним, не виводиться з легенів, крім того, тонерний пил легко займається. Для вашої безпеки рекомендуємо звернутися для заправки картриджа в професійний сервісний центр.

1. Від характеристик пігменту (барвника) тонера - незначно.

2. Від кількості цього тонера, перенесеного на папір - істотно.
Це визначається , головним чином:
- станом вала проявлення (оболонки магнітного валу для картриджів Canon і HP) та дозуючого леза;
- характеристиками фотобарабана (є більш і менш чутливі - так зв. «гарячі»);
- зносом та забрудненням друкуючого механізму (вала переносу, оптики блоку лазера, високовольтного блоку живлення).

3. Від налаштувань програмного забезпечення (режим економії тонера в драйвері і т.д.) - істотно.

4. Може також залежати від навколишнього середовища (вологість, температура), властивостей паперу і т.д.

Причина в тому, що у картриджі всі його компоненти працюють у взаємодії, а не кожен сам по собі. Тонер і фотобарабан потрібно ретельно підбирати і замінювати в парі. Оригінальний фотобарабан в цих картриджах має бути замінений вже після першого циклу. Часи, коли їх «пробіг» складав 3-5-7 і більше ресурсів, на жаль, закінчилися.

На відбитках буде фон. Іноді - дуже інтенсивний. Для якісного відбитка необхідно, щоб всі частинки тонера в картриджі мали однакові електричні, магнітні, механічні, оптичні, температурні і т.д. характеристики. Враховуйте це при заправці.

Сучасний тонер - дрібнодисперсний, а частинки присадок в ньому ще дрібніші. Вони можуть просочуватися через пошкодження в кромці леза й викликати фон, бруд на відбитку. Візуально таку зношеність помітити важко, тому слід замінити лезо очищення одночасно з фотобарабаном. При установці - не забути присипати кромку старт-пудрою (ще краще - жовтим тонером).

Так, може. Це визначається вбудованим програмним забезпеченням друкувального пристрою і кожен виробник може використовувати свій підхід до цього питання. У деяких випадках принтер продовжує друк з чипом, якій вже відпрацював ресурс, але тільки в «чорновому» режимі - якість помітно гірша. Деякі принтери використовують також значення лічильника копій з чипа для підстроювання напруг, що подаються на картридж. Якщо картридж відновлений, в ньому нові комплектуючі й тонер - старий чип буде передавати в принтер неправильну інформацію.

При розфасовці у флакони «Patron» використовується професійне фасувальне обладнання. При цьому не тільки виключаються злежування і грудки тонера, а й «оновлюється» передзаряд його часток, передбачений розробниками друкуючих пристроїв в технології лазерного друку.

Ні, бункер і всі порожнини картриджа повинні бути ретельно очищені. Найкраще стисненим повітрям на станції очистки. Якщо такої можливості немає, використовуйте спеціальний тонерний пилосос (частки тонера електропровідні і швидко виведуть з ладу двигун звичайного, побутового пилососа). При друці дрібні частинки тонера витрачаються першими , великі затримуються - це називається «ефектом сортінгу». У деяких конструкціях в бункер при друці потрапляє паперовий пил, смітинки. Тому необхідно очистити бункер перед заправкою, навіть при використанні тонера тієї ж марки, «з того ж пакету».

Причина в їх конструкції. Виробники оригінальних картриджів прагнуть зробити їх одноразовими, щоб змусити користувача весь час купувати нові. Для цього і слугують чіпи, слабкий корпус без заправного отвору, швидкозношувані комплектуючі - всі компоненти розраховані всього на один робочий цикл до закінчення тонера. Не всі знають, що деякі сумісні картриджі та комплектуючі до них тепер бувають довговічнішими й надійнішими, ніж оригінальні.

Код
code