Login
Сервісний центр Про нас Доставка та оплата Гарантія Програма VIP Контакти RU UA
(044) 379-09-09 (050) 071-22-78 (068) 710-23-15
0 800 509 278 — техпідтримка ТМ Patron та Barva
Передзвонити та допомогти з підбором? Працюємо: 9:00-20:00, Сб 11:00-17:00
Для підбору витратних матеріалів вкажіть фрагмент назви або номеру
3605.base.center.tpl
 

Незаправлені картриджі не призначені для зберігання, особливо якщо вони знаходяться поза принтером  (не запарковані)!

Картридж, що знаходиться  поза принтером повинен бути заправлений якомога швидше.

Пропонуємо Вам звернутися в сервісний центр для спроби прочистити засохлі дюзи картриджа (якщо вони ще не вийшли з ладу).

У продажу доступний КАРТРИДЖ CANON 728 (PN-728R) PATRON Extra для МФУ CANON i-SENSYS MF4410/4430/4450/4550d/4570dn/4580dn.

Струменеві картриджі для принтерів Canon і Epson мають гарантійний термін від 2 років з моменту випуску (дату виробництва вказано на дні упаковки).

У разі виявлення некондиційного товару Ви можете звернутися в компанію, де був придбаний картридж і отримати компенсацію або новий картридж натомість.

Картриджі виготовлені за спеціальним замовленням групи компаній «В.М.» на одному з найсучасніших заводів вільної економічної зони Китаю, виробництво на якому відповідає стандартам ISO 9001 та 14001.

Місцем виробництва не випадково був обраний Китай - у цій країні найбільш широко розвинені технології виготовлення сумісної продукції для друку: від лиття пластмасових форм до виготовлення електричних та  хімічних компонентів.

Цей фактор у поєднанні з серйозним підходом до менеджменту виробничих процесів, властивим Китаю, і став вирішальним при визначенні місця виробництва для картриджів ТМ Patron.

Сертифікати відповідності УкрСЕПРО на продукцію, що випускається під торговою маркою Patron, можна побачити і завантажити на сторінці детального опису товару.

Також сертифікати Patron можна побачити на сайті в розділі Підтримка.

Відповідає. На упаковці кожного картриджа Patron Ви знайдете інформацію про місце виробництва картриджів, контакти постачальника, умови гарантії, дату виробництва і список сумісних принтерів.

Вся інформація на упаковці чорнильних картриджів Patron доступна на 3-х мовах: українською, російською та англійською.

Фактична відміна картриджів Patron - більш доступна ціна. Причина в тому, що це - сумісні картриджі, вони не виробляються компанією-виробником принтерів. А причина високих цін на оригінальні картриджі - бажання виробників компенсувати продаж друкуючої техніки практично за собівартістю.

Однаковий ресурс: у чорнильних картриджів Patron він відповідає заявленому ресурсу оригінальних картриджів (визначається стандартом ISO / IEC 24711) - обсяг чорнила в них. (Фактичний ресурс струменевого картриджа значно варіюється в залежності від вмісту сторінок, що виводяться на друк, та інших факторів.

Детально умовності визначення ресурсу струменевих картриджів описані на сайті HP).

Аналогічні оригінальним картриджам склад чорнила і конструкція картриджів Patron: мінімальні відмінності пов'язані з необхідністю дотримання патентного законодавства. Однакова сумісність: картридж з кодом, аналогічним оригінальному, підходить до тих же принтерів, що й оригінальний.

Власник торгової марки Patron гарантує якість сумісних картриджів Patron. Для цього на заводі ГК «В.М.» з 2003 р. існує лабораторія контролю якості.

Основні переваги сумісних картриджів Patron:

  • картриджі Patron для HP виробляються на Тайвані на сертифікованому за ISO 9001 заводі за спеціальним замовленням;
  • це повністю нові картриджі з новою друкуючої головкою;
  • картриджі додатково тестуються на нашому заводі в Україні;
  • при виявленні будь-якого виробничого дефекту ми гарантуємо заміну картриджа на аналогічний;
  • гарантійний термін на картриджі Patron для HP дорівнює терміну зберігання, а це близько 1,5 роки від дати виробництва;
  • у Києві гарантійні зобов'язання виконують сервісні центри «Патрон Сервіс» (ст. м. Контрактова площа, ст. м. Арсенальна).

У всіх регіонах України гарантійні зобов'язання підтримують наші партнери; - якщо для друку картриджами або чорнилом Patron, Ви використовуєте фотопапір нашої TM Barva, ми безкоштовно побудуємо для Вас кольорокорегуючий ICC-профіль.

Проблема виготовлення сумісних картриджів з інтегрованою друкуючої головкою пов'язана зі складною технологією їх виробництва. Тому поки що їх розробка і виробництво нерентабельні через високі витрати.

Ці два картриджі ідентичні, Ви можете використовувати картридж Patron PN-H22 замість HP C9352AE № 22 Color. Вони ідентичні також за якістю.

Несуттєва відмінність - різний ресурс картриджів (тобто обсяг чорнила в мл), який позначений літерами в коді. І, звичайно, ціна сумісного картриджа Patron є нижчою (приблизно на 7%).

У даних апаратах встановлено магнітний (герконовий) датчик. Його можна «обдурити» - на місце розташування датчика закріпити інший магніт (скотчем, наприклад).

Юстирування - налагодження вимірювального або оптичного приладу, що має наувазі досягнення вірного взаєморозміщення елементів приладу і правильної їх взаємодії. Для позначення подібних дій до інших приладів зазвичай застосовують термін «регулювання» або калібрування. 

Юстирування картриджа необхідно здійснювати, в першу чергу, для того, щоб привести всі составляючі кольору в баланс. При струминному друці певний колір з'являється в результаті накладення один на одного декількох інших кольорів. І якщо це накладення виявиться на який-небудь своїй стадії неточним, то якість передачі кольору істотно постраждає, і надруковане зображення виявиться змазаним, розмитим. Після проведення юстирування всі кольори рівно і точно лягають один на одного. Зрозуміло, якщо процедура юстирування проведена правильно.

Механічним шляхом юстирування картриджів не проводять. Це дуже трудомісткий і, по суті, не потрібний процес. А от за допомогою драйвера принтера зробити юстирування не складе ніяких труднощів. Для цього потрібно спочатку роздрукувати тестову сторінку, потім відрегулювати кольори за допомогою відповідної панелі драйвера, і після всього порівняти отриманий результат з тестовою сторінкою. Якщо поліпшення помітні неозброєним оком, то юстирування принесло свої плоди і можна друкувати без побоювань отримати неякісне зображення.

Якщо принтер починає виконувати юстировку, після установки нового сумісного картриджа, значить, картридж розпізнаний і справний. В іншому випадку принтер повідомить про несправність картриджа і друкувати не буде.

Якщо юстирування не проходить до кінця і принтер видає помилку, то причина у відсутності одного з кольорів (підсохло чорнило в дюзах) або якщо в одному з картриджів немає чорнила. Для усунення проблеми слід переконатися, що обидва картриджа заправлені - залишають на паперовій серветці відбиток всіх дюз. Контактні майданчики не забруднені.

При виконанні цих умов, після установки картриджів на місце, юстирування повинно проходити до кінця. Якщо Ви використовуєте один і той самий картридж багаторазово, то необхідно проводити скидання лічильника ресурсу картриджа. Інструкції по скиданню ресурсу картриджа.

Етапи відновлення лазерного і струменевого картриджів.

Процес відновлення лазерного картриджа полягає в наступному:
• Проводиться повне розбирання картриджа і очищення від залишків тонера;
• проводиться заміна необхідних запасних частин, таких як фотобарабан і ракель;
• картридж заправляється високоякісним тонером;
• за наявності чіпа проводиться його обнулення;
• картридж піддається повторному тестуванню на контролі якості. Його поміщають в принтер і друкують тест-лист, який видається замовнику разом з картриджем. Даний лист є підтвердженням якості друку відновленого картриджа.
• На картридж встановлюється гарантійна пломба - наклейка. За умови цілісності пломби ми надаємо клієнтам гарантію якості наших послуг.
Для деяких картриджів необхідно замінити чіп або зробити одноразове програмування друкувального пристрою. Це необхідно для того, щоб принтер розпізнавав перезаправлений або відновлений картридж (не входить у вартість послуги з відновлення).

Процес відновлення струменевого картриджа складається з декількох етапів:
• Проводиться первинне тестування картриджа на справність електроніки;
• у разі справності електроніки (в іншому випадку картридж відновленню не підлягає) проводиться чистка картриджа;
• за допомогою пристрою для промивання струменевих картриджів SHOPCLEAN 105 відбувається очищення сопел тривалим промиванням дистильованою водою під тиском;
• пристрій SHOPDRY 105 продуває картридж теплим повітрям, тим самим видаляючи вологу всередині картриджа;
• наступний етап - вакуумне видалення вологи пристроєм VI.01;
• заправна машина SHOPFILL 55 заправляє картридж чорнилом.
• На етапі контролю якості відновленого картриджа роздруковується тест-лист і прикладає до готового картриджу. Він демонструє справність і роботу картриджа. На картридж встановлюється гарантійна пломба-наклейка, при збереженні якої у Вас є гарантія нормальної роботи дюз картриджа.
У сервісних центрах «ПАТРОН СЕРВІС» для цього використовують обладнання швейцарської компанії CBR Engineering - http://www.youtube.com/watch?v=egIUvMAX0ZM

Сумісні картриджі Patron CLI-8 виробляються в Китаї за спеціальним замовленням власника TM Patron. Чорнила Patron CLI-8 у флаконах розроблені і виробляються в Україні, на заводі ГК «В.М.», власника ТМ Patron.

Хоча ці чорнила не абсолютно однакові, ми гарантуємо їх взаємну сумісність і, головне, стабільно хорошу якість чорнил Patron у флаконах, так як їх виробництво знаходиться в Україні на нашому заводі і кожна партія чорнил проходить лабораторне тестування і контроль якості.

Ресурс - це кількість умовних сторінок формату А4 з 5%-ним заповненням, які можна надрукувати на принтері певним картриджем. Ресурс тонерних картриджів визначається за міжнародними стандартами ISO / IEC 19752 (для монохромних) і ISO / IEC 19798 (для кольорових). Існує еталон умовної сторінки із заповненням 5%. Цей зразок визначається стандартом ISO / IEC 19752 - сторінка А4, заповнена текстом приблизно на 3/4.

Фактичний ресурс картриджа буде істотно залежати від змісту надрукованих сторінок, типового розміру завдань друку (одно-або багатосторінкові документи), кількості зображень, від температури і вологості в приміщенні. Тому часто кількість сторінок за фактом дещо менше або більше заявленого ресурсу. Це відноситься до картриджів будь-якого виробника. Ресурс тонерних картриджів TM Patron дорівнює ресурсу оригінальних.

Код
code