Login
Сервісний центр Про нас Доставка та оплата Гарантія Програма VIP Контакти RU UA
(044) 379-09-09 (050) 071-22-78 (068) 710-23-15
0 800 509 278 — техпідтримка ТМ Patron та Barva
Передзвонити та допомогти з підбором? Працюємо: 9:00-20:00, Сб 11:00-17:00
Для підбору витратних матеріалів вкажіть фрагмент назви або номеру
3605.base.center.tpl
 

Сертифікати відповідності УкрСЕПРО на продукцію, що випускається під торговою маркою Patron, можна побачити і завантажити на сторінці детального опису товару.

Також сертифікати Patron можна побачити на сайті в розділі Підтримка.

Соответствует. На упаковке каждого картриджа Patron Вы найдете информацию о месте производства картриджей, контакты поставщика, условия гарантии, дату производства и список совместимых принтеров.

Вся информация на упаковке чернильных картриджей Patron доступна на 3-х языках: украинском, русском и английском.

Після друку на всіх видах плівок Barva перед поклейкою необхідно дати зображенню просохнути мінімум 1 годину.

Для того щоб зображення не стиралося, радимо друкувати водорозчинними чорнилами Patron на глянцевій вініловій плівці Barva NVL20.

Якщо Вам необхідна прозора самоклейка - скористайтеся плівкою Barva ML100.

СНПЧ Patron легко заправляється повторно. Перед заправкою переконайтеся, що рівень чорнила знизився до попереджувальної риси на резервуарах з чорнилом, але не опустився нижче. Завжди стежте за рівнем чорнила і не допускайте опускання рівня чорнила нижче риси, щоб якість друку після дозаправки СНПЧ не погіршилася.

Для того щоб повторно заправити СНПЧ Patron:

1. Вимкніть принтер, не відключаючи СНПЧ. Закрийте зажим шлейфу.

2. Вийміть фільтр з компенсаційного отвору повітряної камери, встановіть на його місце пробку-заглушку.

3. Обережно притримуючи другий кінець пробки-заглушки, відкрийте заправний отвір чорнильної камери.

4. У шприц об'ємом 10 мл наберіть через голку чорнило необхідного кольору і, тримаючи шприц під невеликим кутом (10 ~ 20 ° до вертикалі), залийте їх в порожнину чорнильною камери. Воронкоподібна конструкція заправного отвори ємностей також дозволяє доливати чорнило безпосередньо з флакона. Дуже зручні для цієї мети чорнила у флаконах ємністю 90 грам - вони мають спеціальну насадку-носик, що дозволяє легко дозаправити СНПЧ без використання шприців.

5. Щільно закрийте пробкою-заглушкою заправний отвір. Вийміть пробку-заглушку з повітряної камери, встановіть на місце фільтр і відкрийте зажим шлейфу.

Не заправляйте ємності до країв. Мінімально допустимий рівень чорнила в ємностях відбалансованої СНПЧ - 20% від обсягу чорнильної камери, максимально допустимий - 80%.

При виборі СНПЧ слід орієнтуватися тільки на сумісність, зазначену на її упаковці або на офіційному сайті patron.

Ваш друкуючий пристрій може бути не сумісним з даною СНПЧ навіть якщо картриджі однакові і для принтерів, зазначених у сумісності СНПЧ, і для Вашого принтера.

Така "виборча" сумісність СНПЧ може бути пов'язана з різницею в конструкції друкуючих пристроїв, що використовують один тип картриджів.

Наприклад, популярна модель СНПЧ EPSON STYLUS PHOTO R220, PATRON сумісна тільки з принтерами Epson Stylus Photo R200, R220, R300, R320 і не сумісна з МФУ EPSON STYLUS PHOTO RX500, RX600, RX620 незважаючи на те, що у всіх цих друкуючих пристроях можуть бути використані однакові картриджі.

Якщо один з кольорів чорнила в СНПЧ закінчується, лист дійсно виходить недодрукований. Це нормально.

Для того щоб не зіпсувати наступний аркуш паперу, скасуйте завдання на друк поточного зображення, а після обнулювання рівня чорнила або дозаповнення ємності СНПЧ відповідного кольору повторіть друк.

При тестуванні принтера Epson XP 203 і СНПЧ Patron в нашій лабораторії драйвер принтера завжди сигналізував про закінчення чорнила відповідного кольору і у Вас також повинен. Справа в тому, що рівень чорнила в картриджах, який відображається драйвером принтера - це не те ж саме, що рівень чорнила в донорах СНПЧ. Електроніка принтера, а саме чіпи картриджів, запам'ятовують кількість видрукуваних на принтері сторінок. Таким чином виробник захищає себе від використання неоригінальної продукції.

Рівень чорнила в демпферах не залежить від заповнювання чорнилом ємностей СНПЧ. Тобто ємності всіх кольорів СНПЧ можуть бути повними, а демпфери нібито порожніми. Якщо драйвер Вашого принтера сигналізує про закінчення одного з кольорів чорнила, а Вам необхідно надрукувати «велике» зображення, можна активувати процедуру прочищення дюз, а коли чорнила остаточно «закінчаться», обнулити їх рівень.

Оскільки в СНПЧ Patron використовуються чипи, що самообнулюються , після цього рівень чорнила знову буде «повним» ... до закінчення наступного «циклу» або до того, як буде заповнений так званий «памперс».

Засихання чорнила в друкуючій голівці може статися через тривалий простій принтера. Це відбувається в тих випадках, коли принтер друкує рідше одного разу на два тижні.

Якщо це сталося, то найлегший і правильний спосіб відновити роботу принтера, не пошкодивши друкувальну голівку - промити її чистячої рідиною.

Для промивки друкуючих голівок від засохлих пігментних чорнил використовуйте - рідину для очищення друкуючих голівок PATRON № 3 (F5-020), для друкуючих голівок від засохлих водорозчинних чорнил - рідину для очищення друкуючих голівок PATRON № 2 (F5-019).

У друкуючій голівці при правильній роботі з принтером ні «згортання», ні кристалізації чорнил статися не може. У складі чорнил ТМ Patron немає компонентів, які можуть кристалізуватися.

Можуть відбутися процеси засихання в друкуючій голівці в результаті тривалого застою будь-яких чорнил. Це відбувається в тих випадках, якщо принтер друкує рідше одного разу на два тижні. Якщо це сталося, то найлегший і правильний спосіб відновити роботу принтера, не пошкодивши друкуючу голівку - промити її відповідною чистячої рідиною.

Якщо Ви вирішили використовувати чорнила декількох виробників, то для правильного переходу з одних чорнил на інші рекомендується очистити друкуючу голівку та ПЗК.

Так як в цьому принтері використовуються і пігментні, і водорозчинні чорнила, то для правильного переходу необхідно промити ПЗК та друкуючу голівку відповідними миючими рідинами. Після ретельного очищення чорнила різних виробників не змішаються і ризику пошкодити друкуючу голівку не буде.

Для очищення друкуючих голівок від пігментних чорнил ми рекомендуємо використовувати - рідину для очищення друкуючих голівок PATRON № 3 (F5-020), для очищення друкуючих голівок від водорозчинних чорнил - рідину для очищення друкуючих головок PATRON № 2 (F5-019).

Термін придатності чорнил вказаний на кожній упаковці чорнил ТМ Patron. Він становить 12 місяців з дати його виробництва.

Водорозчинні чорнила можна використовувати після закінчення терміну, зазначеного на етикетці, за умови їх правильного зберігання.

Пігментні чорнила не рекомендується використовувати після закінчення терміну їх придатності, тому що пігмент може випасти в осад, і при друці забити дюзи.

Використання чорнил після закінчення терміну придатності може призвести до проблем у процесі друку і до погіршення передачі кольорів.

Рекомендуємо ознайомитися також з матеріалами статті: «Чи бояться чорнило морозу?»

Сумісні картриджі Patron CLI-8 виробляються в Китаї за спеціальним замовленням власника TM Patron. Чорнила Patron CLI-8 у флаконах розроблені і виробляються в Україні, на заводі ГК «В.М.», власника ТМ Patron.

Хоча ці чорнила не абсолютно однакові, ми гарантуємо їх взаємну сумісність і, головне, стабільно хорошу якість чорнила Patron у флаконах, так як їх виробництво знаходиться в Україні на нашому заводі і кожна партія чорнила проходить лабораторне тестування і контроль якості.

У лабораторії ГК «В.М.» проводяться 2 обов'язкові тести на сумісність чорнила ТМ Patron: з чорнилом в оригінальних картриджах і з чорнилом в сумісних картриджах Patron, вироблених в Китаї.

Так як в Україні представлено понад 20 торгових марок чорнила, то проводити тести на сумісність з усіма TM ми вважаємо недоцільним, оскільки наше завдання - розробка нових і покращення існуючих чорнил для максимальної відповідності параметрам оригінальних.

Водорозчинні чорнила можна змити прохолодною водою зі звичайним милом. Пігментні чорнила змиваються важче - ретельно протріть забруднене місце пемзою з господарським милом.

Щоб уникнути забруднення рук чорнилом, заправку слід проводити в рукавичках, натискати на поршень шприца повільно, при роботі з СНПЧ також повільно витягувати пробки з ємностей для чорнила.

Будь ласка, не займайтеся заправкою напередодні важливих подій (наприклад, весілля)! :)

Код
code