Login
Сервісний центр Про нас Доставка та оплата Гарантія Програма VIP Контакти RU UA
(044) 379-09-09 (050) 071-22-78 (068) 710-23-15
0 800 509 278 — техпідтримка ТМ Patron та Barva
Передзвонити та допомогти з підбором? Працюємо: 9:00-20:00, Сб 11:00-17:00
Для підбору витратних матеріалів вкажіть фрагмент назви або номеру
3605.base.center.tpl
 

Деякі відмінності у кольорі - це норма.

Монітор і принтер є пристроями виведення, які можуть відображати зображення по-різному.

Профілі створюються тільки для чорнил і паперу певних торгових марок, тим самим «прив'язуючи» користувачів до своєї продукції.

Профілі для принтерів можуть допомогти для конкретних трьох складових (чорнило + папір + принтер), але не завжди отримане зображення співпаде із зображенням на моніторі і вашими очікуваннями.

Більш професійним підходом є калібрування монітора з принтером за допомогою спеціальної програми - GretagMacbeth. Для цього зображення, отримане на принтері, сканується, і за допомогою спеціального пристрою «порівнюється» з вихідним зображенням на моніторі, приводячи їх у відповідність.

У результаті Ви зможете вручну налаштовувати зображення на екрані за допомогою графічної програми (наприклад, PhotoShop), після чого отримувати ідентичне на принтері. Монітор слід калібрувати з принтером при кожній зміні одного з складових для друку: монітора, принтера, чорнил чи паперу.

Після друку на всіх видах плівок Barva перед поклейкою необхідно дати зображенню просохнути мінімум 1 годину.

Для того щоб зображення не стиралося, радимо друкувати водорозчинними чорнилами Patron на глянцевій вініловій плівці Barva NVL20.

Якщо Вам необхідна прозора самоклейка - скористайтеся плівкою Barva ML100.

Сертифікати відповідності УкрСЕПРО на продукцію, що випускається під торговою маркою Patron, можна побачити і завантажити на сторінці детального опису товару.

Також сертифікати Patron можна побачити на сайті в розділі Підтримка.

Відповідає. На упаковці кожного картриджа Patron Ви знайдете інформацію про місце виробництва картриджів, контакти постачальника, умови гарантії, дату виробництва і список сумісних принтерів.

Вся інформація на упаковці чорнильних картриджів Patron доступна  3-ма мовами: українською, російською та англійською.

Для чашок і ручок найчастіше використовуються такі види нанесення, де зображення запікається.

Вся продукція Barva призначена для струменевого друку, тобто не витримує високих температур. Плівка Barva також не призначена для контактів із водою (чашка) та постійних контактів з руками (ручка).

Barva - українська торгова марка, права на яку належать групі компаній «В.М.»

Сировина для Barva виробляється на декількох заводах Європи та Японії. Ми ретельно вибираємо постачальників серед найбільш досвідчених і відомих заводів.

Порізка деяких видів паперу та фасування всіх видів Barva здійснюється в Україні на заводі Групи компаній "В.М.".

Деякі види спеціальних носіїв для струминного друку Barva надходять в Україну в готовому вигляді.

Щоб Ваш принтер зміг захопити полотно Barva:

 

 • Перед завантаженням обережно вирівняйте руками лист полотна, особливо краї. Невирівняні краї можуть заважати принтеру захопити полотно або призвести до розмазування чорнил по краях. Є також інший спосіб вирівняти краї
 • тимчасово наклеїти на зворотню сторону листа смужки паперового скотча шириною близько 2 см, вздовж довгих сторін (по ходу руху паперу), внизу і вгорі); - завантажуйте полотно в лоток принтера по одному листу, не більше;
 • якщо попередні рекомендації не допомагають, можливо, у Вашому принтері зносився податчик паперу. В такому випадку спробуйте акуратно підштовхнути лист під час захоплення принтером;
 • не залишайте надовго вирівняний лист в лотку принтера у вертикальному положенні - його необхідно відразу вкласти в лоток і почати друк.

За технічними характеристиками принтера Epson Stylus Photo P50, як і багатьох інших принтерів Epson, максимальна щільність можливого носія - 300г/м2. Але на практиці всі такі принтери в нашій лабораторії контролю якості друкують навіть на полотні Barva щільністю 380 г/м2 (тип XR20), з використанням перерахованих рекомендацій.

ICC-профіль будується для поєднання трьох складових: фотопринтера (не менше 6 кольорів), паперу і чорнила, які чинять найбільший вплив на передачу кольору.

Кольорокорегуючі профілі розробляються фахівцями власної лабораторії "В.М.". Вартість виготовлення ІСС-профілю для одного типу чорнила і одного виду паперу - 150 грн. Виготовлення ІСС-профілю для комбінації «Barva» + чорнила «Patron» - безкоштовне.

Якість передачі кольору буде хорошою при правильному використанні установок драйвера принтера.

Якщо з Barva Ви будете використовувати оригінальні картриджі, згадані установки гарантують передачу кольору як на оригінальному папері, тобто профіль Вам буде не потрібний.

Термоіндикатор - це спеціальний індикатор, який змінює свій колір під впливом температури, і дозволяє точно визначити час прасування виробу при перенесенні зображення з допомогою паперу термопереносу Barva.

Термоіндикатор розташований на звороті (не призначеній для друку) стороні паперу термопереносу Barva для білих та світлих тканин.

На папері термопереносу Barva для чорних і темних тканин термоіндикатора немає.

Щоб не помилитися з часом прасування і правильно перенести зображення на виріб, не зіпсувавши його, обов'язково дотримуйтесь інструкції, вкладеної в упаковку!

Зображення, надруковані на папері термопереносу Barva, витримують до 20 циклів прання (незалежно від типу чорнила), за умови дотримання таких рекомендацій:

 • перше прання здійснюється не раніше, ніж через 24 години після нанесення;
 • рекомендується ручне або машинне прання при температурі води не більше 30 ° С (для темних тканин) або 40 ° С (для світлих тканин);
 • завжди вивертайте виріб навиворіт перед пранням;
 • не використовуйте відбілювачі та інші агресивні миючі засоби; - не використовуйте автоматичну сушку; - не піддавайте хімічній чистці;
 • прасуйте виріб тільки з вивороту.


Плівка Barva не призначена для наклеювання на живі квіти. Для наклейок на квіти використовують спеціально призначений для цього тип наклейок з мінімальною товщиною.

Для виготовлення 3D окулярів використовують PET-плівку (полікарбонатна плівка) високої щільності і товщиною 0,4 - 0,6 мм. В асортименті ТМ Barva такого виду плівки немає.

Всі плівки Barva можна наклеювати на різні поверхні:

 • Вінілова плівка (матова і глянцева самоклеюча),
 • Прозора самоклеюча плівка.

На відміну від звичайної самоклеючої плівки ML100 Barva вінілові плівки:

 •   непрозорі: матова (NVL10) або глянцева (NVL20);
 •   підходять для друку не тільки водорозчинними, а й пігментними чорнилами;
 •   водостійкі;
 •   підходять не тільки для внутрішніх, але і для зовнішніх оформлювальних робіт;
 •   добре розтягуються по нерівних поверхнях.

Крім того, глянцева плівка Barva NVL20 має мікропористу структуру поверхневого шару, завдяки чому на ній досягається найвища якість фотодруку.

Максимально допустима відносна вологість для зберігання плівки Barva M100 і зображень, надрукованих на ній, становить 60%. З метою збереження плівки та зображень рекомендується не піддавати їх впливу вологи і не торкатися пальцями до поверхні.

При зберіганні відбитків в полімерних прозорих файлах важливо також прокладати листи звичайного паперу між зображенням і файлом, щоб уникнути можливого розмиття відбитка в результаті хімічної реакції з полімером.

На передачу кольору видрукуваної на струменевому принтері фотографії впливає три фактори: принтер (налаштування драйвера) + чорнило + фотопапір.

Для кожної такої комбінації слід використовувати окремі налаштування принтера (якщо витратні матеріали оригінальні) або кольорокорегуючі ICC-профілі (для сумісної продукції).

Кольорокорегуючі  профілі розробляються фахівцями власної лабораторії "В.М.". Вартість виготовлення ІСС-профілю для одного типу чорнил і одного виду паперу - 150 грн. Виготовлення ІСС-профілю для комбінації «Barva» + чорнила «Patron» - безкоштовне.

Перед застосуванням ICC-профілів рекомендуємо прочитати інструкцію.

Докладніше про профілі читайте в розділі «ICC - профілі».

 

Фотопапір, як і всі матеріали TM Barva, призначені для друку чорнилом - на струменевому принтері та БФП, і не підходять для друку на лазерному принтері і копірі з кількох причин:

 • спеціальне покриття Barva призначено для швидкого вбирання і утримання чорнила, а тонер (порошок - барвник), який використовується в лазерному принтері, не вбирається;
 • фотопапір Barva, як і всі матеріали для струминного друку будь-якого виробника, не витримує високих температур і плавлення, тобто при запіканні в грубці лазерного принтера може пошкодити друкувальний пристрій.

Поки що лазерні принтери не можуть забезпечити високу якість друку фотореалістичних зображень, порівняно із струменевими друкуючими пристроями.

Плівки Barva не призначені для друку на лазерних принтерах. Для друку на плівках Barva підходять будь які струменеві принтери Epson, Canon, HP, Lexmark.

Можна. Пігментними чорнилами рекомендується друкувати на всіх серіях носіїв Barva, за винятком глянцевих паперів серії «D» і «F».

Водорозчинні ж чорнила підходять для всіх видів Barva, без винятків.

Рекомендації з використання типів чорнила і друку зображень знаходяться на зворотному боці кольорових упаковок Barva. Також інформацію можна уточнити у менеджерів з продажу або на сайті ТМ Barva.

Дізнатися, які чорнила застосовуються у Вашому принтері, можна на сайті виробника друкувального пристрою (якщо чорнила оригінальні) або на упаковці придбаних сумісних картриджів / чорнила / СНПЧ. Пігментних чорнил випускається відносно невелика кількість, тому слово «ПІГМЕНТ.» Має бути зазначено в разі, якщо чорнила пігментні. Якщо водорозчинні - відповідного напису може не бути.

 

Код
code