Login
Сервісний центр Про нас Доставка та оплата Гарантія Програма VIP Контакти RU UA
(044) 379-09-09 (050) 071-22-78 (068) 710-23-15
0 800 509 278 — техпідтримка ТМ Patron та Barva
Передзвонити та допомогти з підбором? Працюємо: 9:00-20:00, Сб 11:00-17:00
Для підбору витратних матеріалів вкажіть фрагмент назви або номеру
2133.article.center.tpl

Про компанію

Про компанію

Ще в далекому 1996 році ми створили компанію з простим ім'ям - "В.М." (від укр. "Витратні матеріали" - витратні матеріали), але дуже амбітним завданням - стати для українських споживачів основним постачальником витратних матеріалів для офісної техніки.

Ми встановили партнерські відносини з провідними світовими виробниками і збудували власну дилерську мережу у всіх регіонах країни. Далі, прагнучи забезпечити вас якісними продуктами для друку за максимально доступною ціною, ми одними з перших налагодили і успішно розвиваємо в Україні виробництво сумісних витратних матеріалів.

Сьогодні група компаній "В.М." (Київ) є:

• найбільшим виробником витратних матеріалів торговельних марок Patron і Barva;
• офіційним дистриб'ютором і бізнес-партнером провідних світових виробників офісної техніки та сумісних витратних матеріалів;
• власником лабораторії з розробки та контролю якості продукції.


Ми пропонуємо широкий асортимент оригінальних і сумісних витратних матеріалів для друку, носії інформації, оргтехніку, комп'ютерні аксесуари.
Ви можете ознайомитися з роздрібним прайс-листом нашого магазину "Патрон Сервіс" (Київ).

Гарантії якості

Для нас дійсно важливо, щоб ви завжди були впевнені в якості кожного придбаного у нас витратного матеріалу - будь-якого, без винятків. Для цього група компаній "В.М." створила власну лабораторію контролю якості продукції. Сьогодні ми надаємо гарантію на всю продукцію, що випускається нами та підтримуємо гарантію світових виробників витратних матеріалів для друку.
7 років тому ми провели сертифікацію продукції та атестацію виробництва витратних матеріалів у системі УкрСЕПРО, з 2006 року тонерні картриджі Patron тестуються за міжнародним стандартом STMC. У 2012 році інтегрована система управління якістю та екологією "В.М.", яка поширюється на виробництво і продаж наших товарів і послуг, сертифікована за ДСТУ ISO 9001:2009 та ISO 14001:2006
Ми прагнемо робити все можливе, щоб вам було вигідно і зручно друкувати за допомогою наших витратних матеріалів. І саме тому продукція групи компаній "В.М.", що випускається під торговими марками Patron і Barva, користується високим попитом як серед професіоналів, так і серед домашніх користувачів.


ТМ Patron

Якість і надійність за розумною ціною - такі основні характеристики сумісних витратних матеріалів ТМ Patron.

Вибираючи для себе Patron, наші користувачі оптимізують близько 30% своїх витрат на друк - при безумовному збереженні його високої якості.

В асортименті сумісних витратних матеріалів Patron - картриджі для лазерних, струменевих, матричних друкуючих пристроїв, а також тонери, фарбувальні стрічки, чорнило, системи безперервної подачі чорнил (СНПЧ) і перезаправні картриджі з чипами, що автоматично обнуляються.

Крім витратних матеріалів, в лінійці ТМ Patron представлені також спеціальні засоби для очищення та захисту оргтехніки - серветки, рідини та набори для всіх типів моніторів, телевізійних і плазмових екранів, комп'ютерів, цифрових камер і телефонів.

Ознайомитися з асортиментом та придбати товари ТМ Patron?


ТМ Barva

Гордістю групи компаній "В.М." є продукція торгової марки Barva. Це високоякісний фотопапір та спеціальні матеріали для струминного друку, що випускаються в Україні.

Сировина для продукції ТМ Barva виробляється в Європі та Японії і поставляється в Україну кількома успішно зарекомендували себе на світовому ринку постачальниками.

Завдяки цьому матеріали Barva відрізняються високою якістю, широкими можливостями для творчості і розумною ціною. А надруковані на цьому папері знімки високо цінують і початківці фотолюбителі, і вибагливі професіонали!

Сьогодні в асортименті Barva представлені наступні види матеріалів:

Матовий папір для друку документів, малюнків, графіків або креслень, а також інших зображень, що вимагають підвищеної чіткості.
Глянцевий папір, ідеально передавальна яскраві, насичені фарби з безліччю відтінків.
Фотопапір PROFI - особлива суперглянцевая і сатиновая папір, що дозволяє друкувати на струменевому принтері знімки професійної якості.
Термотрансферний папір - для перенесення будь-яких зображень на одяг, банери, серветки та інші вироби з тканини.
Плівки - самоклеючі і звичайні прозорі, вінілові матові і глянсові - для презентацій, наклейок та іншої рекламної продукції.
FineArt - художній папір та полотна для струминних фотопринтерів.


Ознайомитися з асортиментом та придбати ТМ Barva?

Послуги сервісного центру "Патрон Сервіс"

Оперативне і кваліфіковане обcлуговування офісної техніки - такі основні завдання вирішує сьогодні сервісний центр "Патрон Сервіс".

Наші фахівці пропонують кожному замовнику, як приватному, так і корпоративному:

• ремонт або комплексне обслуговування різної оргтехніки,
• технічні консультації,
• побудову кольорокорегуючих ICC-профілів,
• індивідуальні рішення для кожного питання з ремонту друкуючих пристроїв або заправці / відновленні картриджів.

Ми пропонуємо заправку і відновлення картриджів для:

• струменевих принтерів та БФП,
• лазерних принтерів, копірів та факсів.


Ви завжди можете звернутися в сервісний центр "Патрон Сервіс" у вашому місті, оснащений всім необхідним сучасним обладнанням та кваліфікованим персоналом.

 


Додати коментар:
Ваш коментар (залишилось символів: 1000)

Код
code